Állásajánlat

MUNKALEHETŐSÉG EGRI IRODÁNKBAN

A jelentkezésedet a csatlakozz_hozzank@hrtsped.hu email címen várjuk.

MUNKALEHETŐSÉG BUDAPESTI IRODÁNKBAN

A HRT Spedition cégcsoport csapatába nemzetközi fuvarszervezőket keresünk!

Szeretnél egy agilis, dinamikusan fejlődő csapat része lenni?

Szeretnéd, ha rendszeresen értékelnék a munkád és lehetőséged lenne folyamatosan fejlődni és tanulni?

Csatlakozz Csapatunkhoz!

  • Legyen érdekes és kihívásokkal teli munkád,
  • Végezz értékteremtő munkát,
  • Legyen stabil és motiváló a bérezésed,
  • Legyen értékelve a teljesítményed,

Legyél Te is egy igazán jó Csapat tagja és legyünk együtt büszkék a közösen elért eredményeinkre!

Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, 100%-ban magyar tulajdonú, stabil és folyamatosan bővülő csapatunknál a HRT Spedition cégcsoportnál. Keményen dolgozunk, folyamatosan képezzük magunkat, agilis csapat vagyunk,  minden előttünk álló feladatot kihívásként kezelünk és mindig együtt lépjük át a célvonalat. Figyelünk egymásra, értékes időt töltünk együtt és sokszor tudunk közösen kikapcsolódni munka után.

LEENDŐ KOLLÉGÁNK FELADATAI LESZNEK:

  • Folyamatos kapcsolattartás a részedre kijelölt Partnerekkel és a Kollégáiddal
  • Fuvarmegoldások kidolgozása és menedzselése
  • Tudásod legjavát bevetve megoldani a nemzetközi fuvarszervezéshez kapcsolódó feladatokat

AMIT TŐLED VÁRUNK:

  • Minimum felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Agilitás és proaktivitás
  • Pályakezdőként is jelentkezhetsz hozzánk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Logisztikai területen szerzett korábbi tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT BIZTOSÍTUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Előrehaladási riportok és rendszeres teljesítményértékelés
  • Rendszeres csapatépítések
  • Hosszú távú, biztos és fejlődőképes munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1037 Budapest, Bécsi út 224.