Our Staff

Management

Hartvich Tamás
Hartvich Tamás
Cégvezető Tulajdonos

tamas.hartvich@hrtsped.hu

Kovács Péter
Kovács Péter
Operatív igazgató

peter.kovacs@hrtsped.hu

Cseh Attila
Cseh Attila
Kereskedelmi igazgató

attila.cseh@hrtsped.hu

Tuba Zoltán
Tuba Zoltán
Szakmai igazgató

zoltan.tuba@hrtsped.hu

Ivády Norbert
Ivády Norbert
Logisztikai Vezető

norbert.ivady@hrtsped.hu

Hornyik Tímea
Hornyik Tímea
Irodavezető Budapest

timea.hornyik@hrtsped.hu

Papp Dénes
Papp Dénes
Fuvarozási vezető

denes.papp@hrtsped.hu

Cserős Petra
Cserős Petra
Operatív asszisztens

petra.cseros@hrtsped.hu

Botos Leontina
Botos Leontina
ügyfélszolgálati vezető

leontina.botos@hrtsped.hu

Nyemcsók Kristóf
Nyemcsók Kristóf
értékesítési és operatív asszisztens

kristof.nyemcsok@hrtsped.hu

Sales

 

Nagy Zsolt
Nagy Zsolt
Értékesítési Vezető

zsolt.nagy@hrtsped.hu

Kálmán Csenge
Kálmán Csenge
értékesítési asszisztens

csenge.kalman@hrtsped.hu

Magyar Péter
Magyar Péter
Értékesítő és Special Transport vezető

peter.magyar@hrtsped.hu

Dravucz Edina
Dravucz Edina
Értékesítési csoportvezető

edina.dravucz@hrtsped.hu

Nagy Krisztián
Nagy Krisztián
Regionális értékesítési vezető

krisztian.nagy@hrtsped.hu

Daru Györgyi
Daru Györgyi
Értékesítési vezető

gyorgyi.daru@hrtsped.hu

Koncz Balázs
Koncz Balázs
Értékesítési Vezető

balazs.koncz@hrtsped.hu

Shipment Organizers

 

Molnár Csaba
Molnár Csaba
Csoportvezető

csaba.molnar@hrtsped.hu

Nagy Dániel
Nagy Dániel
Csoportvezető

daniel.nagy@hrtsped.hu

Tóth Tamás
Tóth Tamás
Csoportvezető

tamas.toth@hrtsped.hu

Bedő Zoltán
Bedő Zoltán
Csoportvezető

zoltan.bedo@hrtsped.hu

Hella Simona
Hella Simona
Csoportvezető

simona.hella@hrtsped.hu

Kiss Belián
Kiss Belián
Fuvarszervező

belian.kiss@hrtsped.hu

Lőrincz Dániel
Lőrincz Dániel
Fuvarszervező

daniel.lorincz@hrtsped.hu

Jakab Orsolya
Jakab Orsolya
Fuvarszervező

orsolya.jakab@hrtsped.hu

Nagy Rebeka
Nagy Rebeka
Fuvarszervező

rebeka.nagy@hrtsped.hu

Magyar Flóra
Magyar Flóra
Fuvarszervező

flora.magyar@hrtsped.hu

Liptai-Karnizs Nikolett
Liptai-Karnizs Nikolett
Fuvarszervező

nikolett.karnizs@hrtsped.hu

Dudás Zoltán
Dudás Zoltán
Fuvarszervező

zoltan.dudas@hrtsped.hu

Farkas Orsolya
Farkas Orsolya
Fuvarszervező

orsolya.farkas@hrtsped.hu

Dobrányi Ferenc
Dobrányi Ferenc
Fuvarszervező

ferenc.dobranyi@hrtsped.hu

Csulak Kincső
Csulak Kincső
Fuvarszervező

kincso.csulak@hrtsped.hu

Amberger Attila
Amberger Attila
Fuvarszervező

attila.amberger@hrtsped.hu

Demeter Róbert
Demeter Róbert
Fuvarszervező

robert.demeter@hrtsped.hu

Tóth Petra
Tóth Petra
Fuvarszervező

petra.toth@hrtsped.hu

Janák Gréta
Janák Gréta
Fuvarszervező

greta.janak@hrtsped.hu

Lakó Zsolt
Lakó Zsolt
Fuvarszervező

zsolt.lako@hrtsped.hu

Ősi Richárd
Ősi Richárd
Csoportvezető

richard.osi@hrtsped.hu

Hoffmann Renáta
Hoffmann Renáta
Csoportvezető

renata.hoffmann@hrtsped.hu

Ruzsa Gábor
Ruzsa Gábor
Csoportvezető

gabor.ruzsa@hrtsped.hu

Demeter Áron Levente
Demeter Áron Levente
Fuvarszervező

aron.demeter@hrtsped.hu

Szöllősi Tamás
Szöllősi Tamás
Fuvarszervező

tamas.szollosi@hrtsped.hu

Reif Dániel
Reif Dániel
Fuvarszervező

daniel.reif@hrtsped.hu

Szadai Márk
Szadai Márk
Fuvarszervező

mark.szadai@hrtsped.hu

Pintér Márk
Pintér Márk
Fuvarszervező

mark.pinter@hrtsped.hu

Visnyei Éva
Visnyei Éva
Fuvarszervező

eva.visnyei@hrtsped.hu

Burger Róbert
Burger Róbert
Fuvarszervező

robert.burger@hrtsped.hu

Balogh Bence
Balogh Bence
Fuvarszervező

bence.balogh@hrtsped.hu

Kiss Viktor Attila
Kiss Viktor Attila
Fuvarszervező

viktor.kiss@hrtsped.hu

Finance Department

 

Szabó Gábor
Szabó Gábor
Főkönyvelő

gabor.szabo@hrtsped.hu

Bódi László
Bódi László
Senior könyvelő

 laszlo.bodi@hrtsped.hu

Boros Tímea
Boros Tímea
Pénzügyi vezető

timea.boros@hrtsped.hu
+36 30 186 6292

Balogi Edina
Balogi Edina
pénzügyi asszisztens

edina.balogi@hrtsped.hu
+36306222793

Pajk Mónika
Pajk Mónika
pénzügyi asszisztens

monika.pajk@hrtsped.hu
+36308343443

Hadarits Ágnes
Hadarits Ágnes
pénzügyi asszisztens

anges.hadarits@hrtsped.hu
+36703866702

Juhász Erika
Juhász Erika
pénzügyi asszisztens

erika.juhasz@hrtsped.hu
+36 1 920 0097

Király Borbála
Király Borbála
pénzügyi asszisztens

borbala.kiraly@hrtsped.hu

Constantino Zsaklin
Constantino Zsaklin
pénzügyi asszisztens

zsaklin.constantino@hrtsped.hu

Szaller Gyöngyi
Szaller Gyöngyi
pénzügyi asszisztens

gyongyi.szaller@hrtsped.hu

Ádám Viktória
Ádám Viktória
Pénzügyi asszisztens

viktoria.adam@hrtsped.hu

Varga Tímea
Varga Tímea
Pénzügyi asszisztens

 timea.varga@hrtsped.hu

Veres Gabriella
Veres Gabriella
Pénzügyi asszisztens

gabriella.veres@hrtsped.hu

Filep Zsófia
Filep Zsófia
Pénzügyi asszisztens

zsofia.filep@hrtsped.hu