Álláslehetőség az egri irodánkban

A HRT Spedition cégcsoport csapatába nemzetközi fuvarszervezőket keresünk

Szeretnél egy agilis, dinamikusan fejlődő csapat része lenni?

Szeretnéd, ha rendszeresen értékelnék a munkád és lehetőséged lenne folyamatosan fejlődni és tanulni?

Csatlakozz Csapatunkhoz!

  • Legyen érdekes és kihívásokkal teli munkád,
    • Végezz értékteremtő munkát,
    • Legyen stabil és motiváló a bérezésed,
    • Legyen értékelve a teljesítményed,

Legyél Te is egy igazán jó Csapat tagja és legyünk együtt büszkék a közösen elért eredményeinkre!

Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, 100%-ban magyar tulajdonú, stabil és folyamatosan bővülő csapatunknál a HRT Spedition cégcsoportnál. Keményen dolgozunk, folyamatosan képezzük magunkat, agilis csapat vagyunk,  minden előttünk álló feladatot kihívásként kezelünk és mindig együtt lépjük át a célvonalat. Figyelünk egymásra, értékes időt töltünk együtt és sokszor tudunk közösen kikapcsolódni munka után.

LEENDŐ KOLLÉGÁNK FELADATAI LESZNEK:

    • Folyamatos kapcsolattartás a részedre kijelölt Partnerekkel és a csapattársaiddal.
    • Tudásod legjavát bevetve megoldani a fuvarszervezéshez kapcsolódó feladatokat.

AMIT TŐLED VÁRUNK:

    • Minimum felhasználói szintű számítógép ismeret
    • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
    • Agilitás és proaktivitás
    • Pályakezdőként is jelentkezhetsz hozzánk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Logisztikai területen szerzett korábbi tapasztalat
    • Felsőfokú, szakirányú végzettség előny, de nem előfeltétel
    • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT BIZTOSÍTUNK:

    • Versenyképes fizetés
    • Dinamikus, összetartó csapat
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Rendszeres szakmai továbbképzések
    • Rendszeres teljesítmény értékelés
    • Rendszeres csapatépítések és sportolási lehetőségek
    • Hosszú távú, biztos és fejlődőképes munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

3300 Eger, Cifrakapu út 162.

A jelentkezésedet a csatlakozz_hozzank@hrtsped.hu vagy join_us@hrtsped.hu email címen várjuk.